intro folpol pl

 

 

Folia stretch, sianokiszonka, taśmy z nadrukiem...

FOLPOL R. Barczyk J. Cygan oferuje najwyższej jakości produkty przeznaczone do pakowania oraz zaawansowane technologicznie maszyny. Mamy wieloletnie doświadczenie w swojej branży, z którego korzystamy aby zapewnić naszym Klientom obsługę na najlepszym poziomie.

Flagowym produktem naszej firmy jest folia stretch przeznaczona do pakowania maszynowego i ręcznego, która jest dostępna w szerokiej palecie rozmiarów. Kolejnymi produktami są taśmy z nadrukiem i bez nadruków do zabezpieczania przesyłek oraz kartony. Coraz ważniejszym produktem w naszej ofercie są folie rolnicze, szczególnie te, dzięki którym wytwarzana jest sianokiszonka. Od kilku lat współpracujemy z polskimi i zagranicznymi producentami maszyn do pakowania, dostarczając naszym klientom najwyższej jakości owijarki, obkurczarko-zgrzewarki, urządzenia do wytworzenia foliowych poduszek.

Wyróżniają nas konkurencyjne ceny, szybkość realizacji zamówień – materiał dostarczamy zawsze na czas dzięki własnemu taborowi samochodowemu, a także szeroki asortyment, w tym produkty na indywidualne zamówienie.

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji!